O nas

Studio tatuażu Wrocław

Body Extreme Tattoo & Modifications Studio

Serdecznie zapraszamy do naszego studia tatuażu artystycznego Wrocław.

Wrocławski salon tatuażu i modyfikacji ciała, jest jednym z największych oraz najlepiej przygotowanych salonów tatuażu we Wrocławiu. Od samego początku studio piercingu i tatuażu tworzone jest tylko i włącznie z myślą o naszych klientach, dla których tworzymy przyjazne rodzinne miejsce, gdzie w miłej atmosferze oraz komfortowych i czystych warunkach, każdy będzie mógł wykonać najwyższej jakości tatuaż czy kolczyk.

Powierzając nam wykonanie swojego tatuażu lub piercingu decydujesz się udać do profesjonalistów, u których możesz liczyć na fachową pomoc oraz miłą i przyjazną atmosferę, w której wspólnie będziemy mogli stworzyć projekt twojego tatuażu tak, abyś przez lata mógł się cieszyć się efektem naszej pracy.

Nasi artyści pracują w swoim indywidualnym stylu stawiając na jakość pracy oraz ciągły rozwój. Jesteśmy kreatywni i pomysłowi, tworzymy unikalne tatuaże oraz wzory tatuazy. Najważniejszą rzeczą dla nas jest dobry tatuaż i zadowolenie z pracy. Dla naszych klientów każdy wzór tatuażu przygotowujemy indywidualnie zgodnie z waszymi pragnieniami i marzeniami, staramy się zrozumieć wasze potrzeby i przygotować wzór dopasowany do waszych indywidualnych zapotrzebowań, wystarczy pomysł na tatuaż, a tatuator przygotuje projekty.

W studio tatuażu Wrocław, nie wykonujemy kopii, nie powielamy znaczków nieskończoności, nie powielamy wzorów innych tatuatorów, nie wykonujemy tatuaży na twarzy, szyi czy dłoniach i palcach jeżeli nie masz co najmniej w 60 % wytatuowanego ciała, jest mnóstwo pięknych wzorów tatuażu, które możemy przygotować specjalnie dla ciebie, zapytaj o projekt tatuażu dla siebie :) .

Dzięki doświadczaniu i praktyce wiemy co może się stać z twoim tatuażem, Body Extreme Tattoo Piercing Wrocław, jest studio tatuażu w którym nie wahamy się powiedzieć nie lub odmówić tatuowania, jeżeli jest to tatuaż z góry skazany na porażkę lub ze względów etyczno - moralnych nie jesteśmy zainteresowani jego wykonaniem.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z galeria tatuażu lub galeria piercingu naszych artystów.

Bezpieczny piercing i tatuaż Wrocław

Z takim nastawieniem oraz taką misją powstał nasz wrocławski salon tatuażu, założycielem marki Body Extreme studio jest Alex zwany Ten z Broda Piercing, jest on pomysłodawcą stworzenia systemu procedur oraz norm jakim powinny podlegać salony piercingu , którą przez lata od samego początku implementował w życie w naszym studiu tatuażu.  Dzięki czemu bez względu na zabieg higiena w naszym studio tatuazu jest zawsze na 110 % .

Liczne seminaria czy międzynarodowe kursy body piercingu w których brał udział, pozwoliły implementować bezpośrednio najlepsze rozwiązania na miejscu.

Wśród wielu licznych procedur każdego dnia możemy napisać tutaj pokrótce że m.in. korzystamy wyłącznie z jednorazowych sterylnych materiałów, w tym igieł i gryfów do tatuażu czy biżuterii do body piercingu.

Najsurowsze procedury

Wprowadzone najsurowsze standardy procedur, dają nam gwarancję bezpiecznego zabiegu i tego, że higiena została zachowana.

Bezpieczeństwo 110%

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque porttitor suscipit eros, nec fringilla ligula placerat sed.

Jednorazowe sterylne materiały

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque porttitor suscipit eros, nec fringilla ligula placerat sed.

Nasz pierwszy salon tatuażu Wrocław

Salon tatuażu pierwotnie pod nazwą Body Extreme Tattoo & Modifications, ulokowaliśmy przy ulicy Pawła Włodkowica 16, gdzie dawniej mieścił się budynek dawnego Żydowskiego Seminarium Teologicznego, tam od Maja 2012 roku zaczęła się praca naszego studio tatuażu. Po remoncie pomieszczeń ulokowanych na parterze właśnie opuszczającej budynek, przychodni dentystycznej Vita, zaczęła się nasza przygoda z tatuażem na następne długie lata.

W tym czasie również studio zmieniło nazwę na Body Extreme Tattoo Piercing Wrocław, która wraz z upływem czasu przerodziła się w profesjonalną markę tattoo studio we Wrocławiu.

Nasza zajawa tatuażem i tym wspaniałym miejscem, jego historią, pozwoliła nam na cztery lata tworzenia najróżniejszych wzorów tatuaży, w praktycznie każdym z możliwych stylów tatuażu. Tworząc tatuaż Wrocław ranking możemy śmiało napisać, że w owym czasie byliśmy w pierwszej piątce otwartych studio tatuażu Wrocław. Studia tatuażu w tym czasie nie były tak liczne jak teraz , a liczne salony tatuażu Wrocław, opanowały dopiero kilka lat po tym jak rozpoczęliśmy nasza działalność.

Sumienna praca pozwoliła nam na rozwój naszego tattoo Wrocław, dzięki czemu nowi artyści znaleźli dla siebie miejsce w naszych czterech ścianach. Każdy z artystów pracował na swój własny wkład i własną opinie. Będąc na licznych wyjazdach oraz konwencjach tatuażu nieustannie się rozwijaliśmy szukając nowego miejsca pod Body Extreme.

Nowy salon tatuażu we Wrocławiu

Remont kamienicy sprawił, że od Lutego 2016 roku jako marka Body Extreme Tattoo Piercing Wrocław,  przenieśliśmy nasz wrocławski salon tatuazu do większego i bardziej odpowiadającego naszym rosnącym potrzebom miejsca. Przyświecała nam oryginalna zasada komfortu oraz bezpieczeństwa, wzbogacona o nowe możliwości związane z aranżacją pomieszczeń oraz wygodą pracy naszego salonu tattoo Wrocław .

Po długich poszukiwaniach wybór dla salonu tatuażu i piercingu Wrocław podał na ulicę Poniatowskiego 7D, w pięknej okolicy Nadodrza zaraz obok legendarnego placu Bema  gdzie mieścimy się obecnie. Dwupoziomowa galeria tatuażu artystycznego, rozdzielona na poczekalnie z recepcją, raz dwa gabinety zabiegowe, zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas tatuowania czy body piercingu.

Wysokie białe ściany zdobią liczne lustra oraz galeria ram i ramek najróżniejszej wielkości i wzoru zawierająca wole projekt tatuażu od naszych artystów, co w połączeniu z drewnem i decoupage nadaje naszej galerii tatuażu artystycznego, specyficznego charakteru.

Salon tatuażu Legnica

Od Października 2017 roku postanowiliśmy otworzyć filię Body Extreme tattoo piercing w Legnicy, Gdzie pod  Marką Body Extreme Tattoo & Piercing Legnica znaleźć nas można na Rynku 24, w pięknej XVI wiecznej kamienicy będącej częścią, historycznego Legnickiego Kramu Śledziowego.

Jest coś w wyborze naszych miejsc, raz kierujemy się rozsądkiem, innym razem sercem, Salon Tatuażu Legnica właśnie jest takim miejscem gdzie kierowaliśmy się sercem. Świadomość pięknej historii tego miejsca jak i mnóstwo trudu włożonego w możliwość korzystania z niego sprawiają, że jest to bardzo sentymentalne dla nas miejsce.

Po raz kolejny polecieliśmy z tematem tworząc studio tatuaży Legnica na najwyższej jakości poziomie, galeria tatuażu, rozlokowana jest na trzech poziomach pośród wielkich luster i białych ścian, z charakterystycznym dla nas łączeniem drewna i decoupage. Drobne akcenty kwiatów oraz razem z projektami artystów nadają kamienicy klimatu i sprawiają, że atmosfera szybko staje się rodzinna.