Studio Tatuażu i Piercingu

Body Extreme

W przypadku każdego zabiegu tatuażu podchodzi indywidualnie do klienta.

Nie ma dla nas tatuaży rutynowych.

Powierzając nam wykonanie swojego tatuażu decydujesz się udać do profesjonalistów, u których możesz liczyć na fachową pomoc oraz miłą i przyjazną atmosferę,

w której wspólnie będziemy mogli stworzyć projekt twojego tatuażu tak, abyś przez lata mógł się cieszyć się efektem naszej pracy.

Nasi artyści stawiają na swój indywidualny styl oraz jakość pracy. Jesteśmy kreatywni. Tworzymy customowe tatuaże oraz wzory.

Najważniejszą rzeczą dla nas jest dobry tatuaż i zadowolenie z pracy.

Każdy wzór tatuażu przygotowujemy indywidualnie


Dla naszych klientów każdy wzór tatuażu przygotowujemy indywidualnie zgodnie z waszymi pragnieniami i marzeniami,

dlatego zawsze preferujemy kontakt osobisty, dzięki któremu będziemy w stanie lepiej zrozumieć lepiej wasze potrzeby i przygotować wzór dopasowany do waszych indywidualnych zapotrzebowań.

Wybór wzoru tatuażu.

Nie wahamy się powiedzieć NIE – jeżeli wiemy, że jakiś tatuaż po wykonaniu będzie po prostu wyglądał źle. Nie Wykonujemy kopii, nie powielamy modnych wzorków.

Nasze doświadczenie w sztuce tatuażu daje nam możliwość przewidzenia pewnych zdarzeń i uniknięcia błędów popełnionych przez innych.

Nie da się zrobić z Panoramy Racławickiej tatuażu wielkości dłoni, da to efekt jednej wielkiej plamy, a np. napis wykonany na palcach rozleje się lub wyjdzie ze skóry.

Najlepsze studio tatuażu.


Decydując się na współpracę z nami decydujesz się zaufać naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz umiejętnościom.

Jesteśmy ludźmi ukierunkowanymi plastycznie po szkołach plastycznych, oraz wielu innych szkoleniach, dzięki którym możemy w pełni rozwijać swoje możliwości i eksperymentować z równymi formami sztuki.

Bezpieczny i higieniczny Tatuaż.
W naszej pracy przestrzegamy najsurowszych procedur bezpieczeństwa.

Stosowane przez nas metody oraz standardy sanitarne są najsurowszymi w Polsce. Dyktujemy nowe standardy oraz tworzymy procedury, do których inni muszą równać.

W naszej codziennej pracy skupiamy się na każdym najdrobniejszym aspekcie przygotowania tak, aby każdy zabieg wykonany był w najlepszych możliwych warunkach.

Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na to, aby każdorazowo każdy z naszych klientów był przyjęty w najlepszych warunkach sanitarnych.

Przestrzegane przez nas standardy są surowsze niż w szpitalu.

Każdy nasz dzień zaczyna oraz kończy sprzątanie – gabinet zabiegowy to nasza sala operacyjna, w której nie ma miejsca na potknięcia.

Całość naszej pracy rozbiliśmy na wiele małych procedur, w ramach których nieustannie podnosimy poprzeczkę .  
 
Przykładając najwyższą uwagę do przygotowania naszego stanowiska pracy nieustannie myślimy o tym,

jak ograniczyć jakikolwiek kontakt pomiędzy powierzaniami i sprzętem, z którego korzystamy tak, aby całkowicie wyeliminować ryzyko jakiejkolwiek kontaminacji.
Przygotowując się do pracy nie ograniczamy się jedynie do prowizorycznej dbałości – nam naprawdę zależy!

Tusze do tatuażu :

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie zaufane tusze od renomowanych producentów posiadające odpowiednie certyfikaty jakościowe (MSDS).

Korzystamy z takich światowych marek jak Inteze Ink , Eternal Ink, Dynamic Ink, World Famous Ink.

Są to tusze do tatuażu dostępne na rynku od lat i posiadające zaufanie tatuatorów na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie producentów owocuje dystrybucją produktów wysokiej jakości i bezpiecznych dla człowieka.

Równocześnie przestrzegamy wszystkich naszych klientów przed tanimi i niezaufanymi zamiennikami, które mogą powodować liczne komplikacje.

tatuazpiercing studio