TATTOO

 

 

 

PIERCING

BODY MODS

19433824_1240164276094917_134343630_n.jpg

SUSPENSION

19244267_1241905632587448_562003637_n.jpg

GALERIA

SKLEP

O NAS

KONTAKT

Studio Tatuażu i Piercingu Body Extreme z Wrocławia w przypadku każdego zabiegu tatuażu podchodzi indywidualnie do klienta. Nie ma dla nas tatuaży rutynowych.

Powierzając nam wykonanie swojego tatuażu decydujesz się udać do profesjonalistów, u których możesz liczyć na fachową pomoc oraz miłą i przyjazną atmosferę, w której wspólnie będziemy mogli stworzyć projekt twojego tatuażu tak, abyś przez lata mógł się cieszyć się efektem naszej pracy.

Nasi artyści stawiają na swój indywidualny styl oraz jakość pracy. Jesteśmy kreatywni. Tworzymy customowe tatuaże oraz wzory. Najważniejszą rzeczą dla nas jest dobry tatuaż i zadowolenie z pracy.


Dla naszych klientów każdy wzór tatuażu przygotowujemy indywidualnie zgodnie z waszymi pragnieniami i marzeniami, dlatego zawsze preferujemy kontakt osobisty, dzięki któremu będziemy w stanie lepiej zrozumieć lepiej wasze potrzeby i przygotować wzór dopasowany do waszych indywidualnych zapotrzebowań.

Nie wahamy się powiedzieć NIE – jeżeli wiemy, że jakiś tatuaż po wykonaniu będzie po prostu wyglądał źle.

Nasze doświadczenie w sztuce tatuażu daje nam możliwość przewidzenia pewnych zdarzeń i uniknięcia błędów popełnionych przez innych. Nie da się zrobić z Panoramy Racławickiej tatuażu wielkości dłoni, da to efekt jednej wielkiej plamy, a np. napis wykonany na palcach rozleje się lub wyjdzie ze skóry.


Decydując się na współpracę z nami decydujesz się zaufać naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz umiejętnościom.
W naszej pracy przestrzegamy najsurowszych procedur bezpieczeństwa. Stosowane przez nas metody oraz standardy sanitarne są najsurowszymi w Polsce. Dyktujemy nowe standardy oraz tworzymy procedury, do których inni muszą równać. W naszej codziennej pracy skupiamy się na każdym najdrobniejszym aspekcie przygotowania tak, aby każdy zabieg wykonany był w najlepszych możliwych warunkach. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na to, aby każdorazowo każdy z naszych klientów był przyjęty w najlepszych warunkach sanitarnych. Przestrzegane przez nas standardy są surowsze niż w szpitalu. Dbamy, aby każdy zabieg wykonany był przy użyciu najlepszych materiałów i na najwyższej jakości sprzęcie.


Każdy nasz dzień zaczyna oraz kończy sprzątanie – gabinet zabiegowy to nasza sala operacyjna, w której nie ma miejsca na potknięcia. Całość naszej pracy rozbiliśmy na wiele małych procedur, w ramach których nieustannie podnosimy poprzeczkę .  
 
Przykładając najwyższą uwagę do przygotowania naszego stanowiska pracy nieustannie myślimy o tym, jak ograniczyć jakikolwiek kontakt pomiędzy powierzaniami i sprzętem, z którego korzystamy tak, aby całkowicie wyeliminować ryzyko jakiejkolwiek kontaminacji.
Przygotowując się do pracy nie ograniczamy się jedynie do prowizorycznej dbałości – nam naprawdę zależy!

 

Tusze do tatuażu :

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie zaufane tusze od renomowanych producentów posiadające odpowiednie certyfikaty jakościowe (MSDS). Korzystamy z takich światowych marek jak Inteze Ink , Eternal Ink, Dynamic Ink, World Famous Ink. Są to tusze do tatuażu dostępne na rynku od lat i posiadające zaufanie tatuatorów na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie producentów owocuje dystrybucją produktów wysokiej jakości i bezpiecznych dla człowieka. Równocześnie przestrzegamy wszystkich naszych klientów przed tanimi i niezaufanymi zamiennikami, które mogą powodować liczne komplikacje.

 

Ofertą studia między innymi są:


-tatuaże kolorowe,

-tatuaże czarno białe,

-tatuaże plemienne, 

-tatuaże tradycyjne (hand poke),

-tatuaże realistyczne,

-tatuaże oldschoolowe,

-tatuaże newscholowe,

-tatuaże oldscholowe,

-tatuaże dotworkowe,

-tatuaże watercolorowe,

-tatuaże geometryczne,

-tatuaże minimalistyczne,

-tatuaże Trash Polka,

-tatuaże abstrakcyjne,

 -tatuaże customowe,

-tatuaże cartoon.

-tatuaże jakie tylko chcecie, wykonujemy  tatuaż autorski oraz wzory katalogowe,  projektujemy na życzenie klienta jego własne wzory oraz służymy fachową poradą dotyczącą wyboru wzorów.

Informacje ogólne

Zapisy na tatuaże prowadzimy: mailowo, przez facebooka, telefonicznie lub na miejscu w studiu. Przy umawianiu się mailowo bardzo prosimy o inforamcję o jaki tatuaż chodzi, w jakim miejscu, jakiej wielkości, itp. Dodatkowo dobrze jest załączyć zdjęcie lub zdjęcia do inspiracji. Nie wykonujemy plagiatów i kopii już istniejących tatuaży. Projekty są przygotowywane autorsko i indywidualnie dla każdego klienta.

Cena minimalna, od jakiej startujemy to 150zł i jest to najniższa kwota, od której wykonujemy tatuaże. Małe wzory, krótkie napisy, symbole to kwota w przedziale 150 do 350 złotych. Cena ostateczna zawsze zależy od ostatecznej wielości realizacji projektu oraz ilości czasu jaka będzie potrzebna na zrealizowanie projektu. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Całodzienna sesja jest to koszt od 800 do 1500zł. Całodzienna sesja przeważnie trwa od godziny 11 do 18, w jej czas wliczone jest wstępne dopasowywanie projektu z klientem.

Projekty pod tatuaż przygotowane są na umówiony termin tatuowania. W dniu wizyty klient po przyjściu do studia otrzymuje projekt do zapoznania się z nim, ewentualne poprawki w projekcie wprowadzane są od ręki. Następnie wraz z artystą dobiera się odpowiednią wielkość projektu, przygotowywujemy kalkę i po jej odbiciu klient chwilę do ostatecznego zaakceptowania projektu, potem zaczynamy tatuować.

Przy umawianiu klientów na termin pobieramy zadatek. Jest on podstawą zarezerwowania terminu. Umówiony termin można zmienić lub zrezygnować z niego bez utraty zadatku najdalej na 7 dni przed umówionym terminem, w innym wypadku zadatek uważamy za rozliczony. Zadatek można wpłacić przelewem lub gotówką w studiu (nie mamy możliwości płacenia kartą w studiu)

Przed zabiegiem:

 • Wypocznij i nabierz sił – niektóre sesje trwają nawet do 6 – 8 godzin;

 • Zjedz  porządne śniadanie;

 • Nie pij alkoholu minimum 2 – 3 dni;

 • Na zabieg przyjdź wypoczęty/a;

 • Jeżeli w miejscu tatuażu posiadasz owłosienie usuń je np za pomocą maszynki jednorazowe (depilacji przed tatuowaniem)

INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA Z TATUAŻEM

 • Po upływie 2 – 3 h proszę zdjąć foliowy opatrunek;

 • Czystymi dłońmi, za pomocą mydła antybakteryjnego ( np. Protex ), należy starannie umyć tatuaż letnią wodą;

 • Czystym ręcznikiem lub ręcznikiem papierowym delikatnie osuszamy tatuaż dotykając go – nie przecierając;

 • Tatuaż smarujemy maścią „BEPHANTEN” lub "Cannabis Tattoo Cream";

 • Dla jak najlepszego efektu czynność tą powtarzamy co 2 – 3 godziny, tak aby tatuaż cały czas był natłuszczony;

 • Czynność tą powtarzamy przez okres minimum 2-3 tygodni;

 • Przez 72 godziny od zabiegu nie należy spoczywać: alkoholu, środków odurzających oraz leków powodujących wzrost ciśnienia tętniczego;

 • Przez pierwsze trzy dni po zabiegu, przed pójściem spać, należy starannie umyć tatuaż, posmarować maścią oraz założyć opatrunek foliowy.

  Przez 30 dni od dnia zabiegu nie wolno:

 • Korzystać z basenów, kąpielisk, saun, solariów ect.

 • Wystawiać tatuażu na bezpośrednie działanie promieni słonecznych;

 • Odmaczać tatuażu (prysznic – tak, długie kąpiele – nie);

 • Skubać, drapać oraz złuszczać naskórka.

Praktycznie każdy tatuaż objęty jest gwarancją. Wyjątkiem są tatuaże na: palcach (dłoni i stóp), dłoniach, stopach, wykonywane na bliznach. O ewentualnych innych wyjątkach zawsze poinformujemy klienta przed zabiegiem.

Gwarancja ważna jest w momencie dopełnienia wszystkich czynności związanych z pielęgnacją i gojeniem tatuażu przez klienta oraz kontrolnej wizyty w salonie po upływie 30 dni.

W ramach gwarancji klientowi przysługuje darmowa poprawka tatuażu, jeśli po wygojeniu tatuażu wystąpią jakiekolwiek niedoskonałości.